ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

GBP/PLN w drodze do 4,9036.

       Król dotarł dziś do wsparcia listopada na poziomie 5,0027. Wczoraj mieliśmy wsparcie tygodnia na cenie 5,0225 i odbiliśmy się od niego niemrawo do 5,0517. Dziś poprawiamy dołki. Wybicie na stałe poziomu 5,0027 spowoduje marsz w kierunku 4,9036.          Dziś już mamy najniższą cenę w tym roku.

       Optymizm jest związany z wieloma czynnikami. Ogólnie Polska była nie doważona w portfelach zagranicznych funduszy inwestycyjnych. Teraz jest uzupełniają. Wzrost na WIG 20 z wtorku sugeruje obce ręce. Trudno wyrokować punkt odwrotu ale nie sądzę aby on pojawił się w tym roku. Korekty się pojawią, ale na wiele nie warto liczyć. Na ten moment model pokazuje wzrosty na WIG 20 w rejon 2379. 

      14:14 Dostałem info zwrotne, aby dopracować wpis o WIG 20. Oczywiście wzrost nie będzie bez korekt, pierwsza korekta powinna być do znanego nam poziomu 2121. Wzrosty do 2379 to dłuższy termin.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu