ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

GBP/PLN precyzyjnie odbił się od 5,0908.

      Cena była 5,0907, fuks. Dziś mamy niższe poziomy. Pozytywna atmosfera na rynku, moim zdaniem jest iluzją. PKB jest na plusie tak jak zakładałem, więc po dwóch kwartałach pogorzeliska, znaleźli się biznesmeni, którzy coś próbują. Moim zdaniem optymizm na rynku jest nieuzasadniony a przestrzeń do umacniania złotego coraz mniejsza. Jednak z trendem nie dyskutujemy, jak zacznie się odwracać poinformuję. Na dziś mamy coraz mocniejszego złotego.

      Na DAX mamy zakaż pozycji krótkiej, ale w strefie 15494-15516 można celować w sprzedaż. Trend jest dość mocny ale wzrost mamy już ponad 800 punktów a to może kusić realizacją zysków.

      Rynek precyzyjnie dotarł do 15494 i spadł do 15440, można było ustawić stop na cenę wejścia lub zrealizować zyski.   

      Teraz czekam na 15645 ze stopem na 15675 i tp 15551.

      16:05 w/w zlecenie weszło.

       16;39 stop zjadł inwestycje na minus 30 punktów.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu