ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Będziemy lali wodę do wiosny.

      Taki komunikat dostaliśmy ostatnio, chyba że komuś zmięknie sikawka. Czas pokaże. Moim zdaniem, ulokowanie 421 miliardów, obligacji na 5,75 lub niżej będzie trudne. Nam będą potrzebni biznesmeni kamikadze, którzy na zgliszczach będą chcieli podnieść PKB przy dalszym polewaniu wodą.

      Właśnie w tym tygodniu zostanie podane PKB, zakładam, że będzie na plusie większym niż ten który prognozuje rynek, a on zakłada 0,4 procent r/r.

       Ten tydzień to GBP/PLN. Długi termin przebiliśmy 5,1934 a to sygnał, że weszliśmy w zakres 5,1934-4,9036. Zakładam, że jak Polska dostanie środki unijne to zobaczymy ten dolny przedział. 

       Ten miesiąc to 5,0027 wsparcie a 5,1792 opór, na oporze już byliśmy.

       Ten tydzień wsparcie 5,0225 a opór to 5,0908.

       Tu jest ciekawe zjawisko, ponieważ model pokazuje, że GBP/PLN jest w strefie do kupowania, 5,0479 -5,1067. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu