ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Zakaz odwołany.

      24 października sugerowałem aby nie sprzedawać EUR/USD, FUS500, DAX, Obligacji Amerykańskich, dziś ta sugestia jest nie aktualna. Wzrosty na tych papierach spowodowały, że możliwa jest korekta. Dwa tygodnie wzrostów to dużo. Kto umie zarobić na korektach, może zagrywać na krótko.

      EUR/PLN długi termin kupujemy w rejonie 4,4421, ten poziom jest znany od początku roku.

      Listopad wsparcie 4,3612 a opór to 4,50466. Przy założeniu optymizmu w Listopadzie, jest szansa odwiedzić oba poziomy.

      Ten tydzień to wsparcie 4,43496 a opór to 4,47871.

       Na rynku ubywa gotówki, ale dalej jeszcze jest, do czasu jak zostanie wyssana, giełda będzie rosła a złoty będzie się umacniał. Martwi mnie, że padają średnie i duże firmy w Polsce, oczywiście tak zakładałem, ale miałem nadzieję, że się wybronią. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu