ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Korekta na walutach trwa.

       Dziś mamy drugi dzień cofnięcia, jest ono płytsze niż poprzednio. USD/PLN powinien cofnąć do 4,4034 maksymalnie a EUR/PLN do 4,67128. 

       Kto wczoraj za moją sugestią sprzedał DAX na 15650 może dziś skasować ponad 300 punktów ponieważ DAX ma dołek na 15318. Piękny wynik.

       Co do walut to już dziś nie robiłbym nic, ponieważ dołek już był w zakładanym zakresie a górka nie dotarła do zakładanego poziomu maksimum 4,48281 a  było tylko na 4,46332. Nie zakładam dziś poprawienia szczytów. W nowym tygodniu zobaczymy nowe rozdanie.

      Uwaga na banki, ponieważ tracą płynność i w dołku pozbywają się obligacji. To może się złe odbić na gospodarce. 

      15:30 wybijamy 4,4034 a to sygnał, że idziemy do 4,36837.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu