ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś GBP/PLN.

      Długi termin to wsparcie na poziomie 5,1934 a opór to 5,4832. 

      Marzec wsparcie 5,2223 a opór to 5,3288.

      Ten tydzień to wsparcie 5,2526 a opór to 5,3167. 

      To co piszę niestety jest spóźnione, ponieważ opory Marca i tygodnia już zostały zaliczone, teraz stoimy na wsparciach. Złoty do funta powinien być w najbliższym czasie mocniejszy i tylko chwilowe wyskoki należy wykorzystać do sprzedaży. 

      15:50 ss DAX 15650 stop 15680 tp 15590.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu