ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dwu dniowa przerwa w osłabianiu wystarczyła.

      Dziś mamy powrót do słabego złotego. USD/PLN zrobił wczoraj znowu dołek w rejonie znanego nam wsparcia na cenie 4,37378 dołek był na cenie 4,37861. Wybiliśmy wsparcie na 4,4034 a to sygnał, że maszerowaliśmy w kierunku znanego nam następnego wsparcia. Teraz powinniśmy zaliczyć opór na cenie 4,48281 a gdyby i on został zdobyty to następny mamy ale już opór Marca na cenie 4,54498. Model pokazuje, że wybijemy poprzedni szczyt na cenie 4,50099. Złoty jak zwykle osłabił się około 8 groszy więc znowu czeka nas korekta ale już płytsza jak poprzednia. 

      O EUR/PLN nie warto pisać, ponieważ nic się nie dzieje.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu