ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

GBP/PLN na umówionym poziomie.

     10:45 kto za moją sugestią kupił króla może zrealizować zyski, nasza ulubiona waluta wzrosła w 5 dni od 5,1013 do 5,5421 a teraz jest nawet wyżej.

      Cieszę się razem z Wami i możemy spokojnie świętować dzień chłopaka. Przygotowywałem Was na realizację zysku na funcie od wczoraj cena poszybowała wyżej niż zakładałem ponieważ górka była na 5,5777. No cóż trzy grosze uciekło ale jestem zadowolony. Mam zysk duży jak na 5 dni. Mam nadzieję że wszyscy zdążyli a ordery wszystkie zostały zrealizowane.

      Znacie mnie, ja patrzę co robią inwestorzy nie dorabiam do rynku teorii w postaci, zagrożeń recesji w Anglii, czy decyzji Banku Anglii, wpływu na jego decyzje różnych sił. Kontrowersje nowego rządu to nowy temat. Kryzys zadłużenia, na wyspach, spotkanie Kwartego z szefem OBR, tych wątków jest dużo a kto by je wszystkie połączył w całość ? Rynek !!! Rynek wszystko dyskontuje, wystarczy obserwować co robią jego uczestnicy. Racjonalności nie ma w tym żadnej. Ocena jednak jest wiarygodna, ponieważ uczestnicy wykładają swoje pieniądze.  

      Miłego weekendu.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu