ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

EUR/PLN ma znany nam zakres wahań 4,79161-4,83489.

        8:55 dziś są bardzo wysokie punkty swapowe i nie warto kupować waluty.

        9:20 wybiliśmy zakres górą więc idziemy do następnego, ważnego poziomu września na cenie 4.8612. Ten poziom z marszu będzie trudniej sforsować.

        Najważniejsze informacja jest taka , że gdy pęknie 4,8612 to następny ważny poziom Września jest na 5,00398. No ale ten miesiąc się jutro kończy. 

         9:45  Pięknie, wchodzi do gry długi termin na cenie, którą znacie od początku roku 4,8742, to powinni przyłożyć grubasy.

         Warto rozważyć wejście w giełdę, WIG20/USD leży na dnie na poziomie 280.17. Dawno nie widziałem takiego poziomu. Grabieżcy doprowadzili do poziomów z 1997 roku, więc warto zastanowić się nad odbiciem, kilku tygodniowym. 

        Ostatni często używam słowa Grabieżczy zapożyczyłem to sformułowanie z powieści Ayn Rand - Atlas zbuntowany. Ta powieść, mimo, że napisana w 1957 roku, bardzo trafnie opisuje dzisiejszą rzeczywistość. Beczący i dzwoniący dzwoneczkami mają w literaturze opisane dokładnie to co robią i do czego to prowadzi, mają jednak jak te zwierzątka zawsze nadzieje, że tym razem im się uda. Koniec zawsze jest taki sam kryzys ekonomiczny i społeczny. To tylko powieść ale dająca do myślenia. U nas myślenie to pojęcie obce, łatwiej jest wyprodukować pieniądze, niż zastanowić się jak je zarobić. Niszczenie klasy średniej, wybitnych jednostek, naukowców, wynalazców, przedsiębiorców, bankierów, ludzi którzy potrafią zarobić pieniądze a przy okazji tworzą miejsca pracy, zwiększają PKB prowadzi do zniszczenia państwa. To państwo produkuje pieniądze bez pokrycia, do upadku. Kto raz zaczyna produkcje, nigdy nie kończy no chyba, że jako bankrut.

      Alarm zbliżamy się na GBP/PLN do rejonu 5,5421, kto kupił króla za moja sugestią w rejonie 5,20-5,3519 może zrealizować zyski.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu