ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Rozładowanie widać.

     Na USD/PLN rozładowania nie widać, kursy sobie dryfują, natomiast na EUR/PLN widać bardziej.

     Kto sprzedał na 4,79161 czeka na możliwość kupna na cenie 4,71842. Po drodze mamy wsparcie tygodnia na cenie 4,74427. Wczoraj byliśmy blisko dolnego ograniczenia, dołek był na 4,72391 zabrakło pół grosza. Moim zdaniem tą parą nie warto się zajmować, ponieważ ruchy są symboliczne, szkoda czasu.

     Jednak na kilka groszy też jest szansa, ale musimy wybić 4,79161 a wtedy pomaszerujemy w kierunku 4,83489. Ten scenariusz jest preferowany, natomiast dla cierpliwych. Oczekuję najpierw kilkudniowej konsolidacji.

     Jest w Europie dużo punktów zapalnych, Włochy ze swoim deficytem na poziomie 155 procent PKB, Ukraina, tam po referendum mogą się dziać różne sytuacje i Anglia ze swoim nowym pomysłem na grabież swoich obywateli.

     18:00 Alarm dotarliśmy do umówionych poziomów na EUR/PLN 4,79161 i USD/PLN na 4,99124.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu