ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

USD/PLN wyznaczył sobie bardzo szeroki zakres wahań 4,84436 4,99124.

       Poprzedni opór stał się wsparciem więc  4,84436 jest teraz wsparciem a nowy opór wszech czasów to 4,99124. dotyczy poziomów września.

      Długi termin podobnie, opór był na 4,7984 został teraz wsparciem a nowy opór to 5,0792.

      Mimo, że widziałem rozładowanie negatywnego sentymentu, złoty osłabia się dalej, nie widać na razie chęci na jego kupowanie. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu