ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś dane o produkcji.

Wartości jakie zakładam znacie od poniedziałku, produkcja spadnie. Nie będzie to miało wpływu na waluty. Strategia podana w poniedziałek obowiązuje.

Moim zdaniem warto kupować waluty. EUR/PLN poniżej 4,20. USD/PLN w zakresie 3,6227-3,6420.

GBP/PLN w rejonie 4,7148-4,74. Kilka słów o funcie. To moja ulubiona waluta spekulacyjna. Funt będzie beneficjentem kłopotów unijnych. W długim terminie jest szansa nawet na 5 złotych. W tym tygodniu czekam na wzrost w kierunku 4,7817. W weekend podam dla klientów kantoru ciekawą propozycje - zapraszam do lektury.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu