ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Stoimy idealnie na 4,24101.

       Długi termin wsparcie na cenie 4,2452 jest testowane. Aby złoty się osłabiał powinno tu być odbicie. Gdyby ten poziom został przebity na stałe ( to znaczy ceną zamknięcia tygodnia) to umocnienie potrwa do 4,1728.

       Wsparcie miesiąca maja się broni na poziomie 4,24101 ( gdyby zamkniecie dnia było na poniżej tej ceny ) złoty powinien umacniać się w kierunku 4,05672.

       Ten tydzień wsparcie jest na 4,21251 a opór na 4,29615.

        Widać z tego, że jesteśmy w ważnym miejscu, odbicie spowoduje osłabienie złotego a przebicie to mocne umocnienie. Na ten moment wynik jest nie do przewidzenia. 

       Inwestorzy długoterminowi którzy z moja sugestią sprzedali waluty na koniec kwietnia i na początku maja mogą je odkupić mają duży zysk. Czerwiec moim zdaniem powinien być ze słabszym złotym.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu