ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Melduje posłusznie, że od 1 czerwca mam przerwę wakacyjną w pisaniu.

        Tydzień udany możemy odpoczywać. Z okazji tego, że od stresu należy odpoczywać, od dnia dziecka będę miał przerwę w pisaniu. Kochani jesteście, że tak licznie odwiedzacie moją stronę. Szkoda, że nie jesteście w takich ilościach w kantorze, ale nie narzekam. Im jestem starszy tym więcej potrzebuje odpoczynku.

       Przyszły tydzień zloty powinien być słabszy ponieważ wytrzymały poziomy wsparć. EUR/PLN na cenie 4,57958 i USD/PLN na 4,24101.

       15:05 zamówienie zrealizowane, kto za moją sugestią sprzedał EUR/PLN może odkupić w cenie 4,57958. Brawo rynek. Ważny poziom maja odhaczony. 

       16:00 Aby USD/PLN dotarł do 4,24101 EUR/PLN powinien na chwilę spaść do 4,66439.

       17:00 zakupieni pod korek czekam. Pięknie zostały zrealizowane poziomy docelowe. EUR/PLN dołek ma na 4,56429 ( czary ? ) USD/PLN 4,25256 trochę zabrakło. Jednak przy spadku z ceny 4,52632 do 4,25256 czyli 27 groszy ( grosz pomyłki ) chyba mi wybaczycie. Miłego weekendu. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu