ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Osłabienie było chwilowe.

      USD/PLN wczoraj dotarł bardzo precyzyjnie do oporu. Obliczeniowy opór był na 4,33623 a dotarliśmy do 4,33749. Wszystkie ordery zostały zrealizowane. Dziś mamy trend boczny z tendencją do testu dolnych ograniczeń na cenie 4,29127 lub niżej na 4,24101. Te poziomy są znane od dawna. Ten drugi to docelowy dla maja. 

     EUR/PLN podobnie był blisko wsparcia na cenie 4,57958 a następnie zaatakował 4,62305. Wybicie tego poziomu otworzy drogę do 4,64335. Może jednak być ciężko i pozostaniemy w trendzie bocznym.

      Melduje posłusznie, że od 1 czerwca mam przerwę wakacyjną w pisaniu. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu