ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Czas na lekkie osłabienie złotego, do znanych nam poziomów.

       Celowo napisałem rano tytuł abyście mogli jeszcze zareagować 

      Dziś czas na GBP/PLN warto go kupować. Ważne wsparcie na funcie to 5,3519. Wielokrotnie pisałem że w długim terminie ten poziom będzie osiągnięty. Czytelnicy, którzy za moja sugestią sprzedali króla w rejonie 6,0067 mogą teraz uzupełnić zapasy w cenie podanej wyżej mamy 65 groszy zysku. Zobaczymy do jakiego poziomu będzie odbicie ale pierwszy opór długoterminowy to znany nam 5,5421.

      Maj pięknie wypełnił założenia i spadliśmy ponad 30 groszy. Teraz pierwszy opór maja to 5,4170.

      14:30 pierwszy opór zrobiony na 4,33623 czy uda się go sforsować, jeżeli tak to następny to znany nam poziom maja 4,36585.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu