ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Bruksela ostrzega: Polska stanie się krajem biedaemerytur

       Brukseli można wierzyć lub nie ale fakty ekonomiczne są nie podważalne. Mamy wolność wyboru. Wybraliśmy wolność i tę wolność oddaliśmy za garść srebrników. To co piszę od wielu lat, przestrzegało przed nadmierną konsumpcją. Ta konsumpcja to zły pomysł na Polskę. Mam prosty sposób na inflację, w przyszłości go opiszę.

      USD/PLN wykonał plan podany wczoraj, jesteśmy w drodze do 4,24101 a pierwszy opór to 4,29127.

      EUR/PLN w drodze do 4,5821 długoterminowo.

      Maj znacie kierunek 4,57958.

      Ten tydzień wsparcie 4,59681 opór 4,64335.

      Dalej obowiązuje wczorajszy tytuł.

   

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu