ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Model pokazuje, że w Maju złoty będzie mocniejszy niż w Kwietniu.

      Tytuł jest wpisem z dnia 28 kwietnia, nic dodać nic ująć. Złoty powinien się dalej umacniać. 

      Długi termin wsparcie to 4,3177. nie powinno być zdobyte łatwo, ale gdyby tak się stało to spadniemy mocno bo aż do 4,2452.

       Maj wybiliśmy ważny poziom maja na poziomie 4,36585 a to sygnał, że idziemy w kierunku 4,24101.

      Ten tydzień to wsparcie 4,29127 - 4,36585.

 

 

 

 

 

 

 

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu