ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Rynek cały tydzień realizuje scenariusz podany w poniedziałek.

       USD/PLN w poniedziałek komunikat był prosty gdy spadniemy poniżej 4,47453 to spadamy ( Umacniamy złotego ) w kierunku wsparcia maja na cenie naj pierw 4,42274 a następnie 4,36585. Wykonane dziś dołek to 4,37462. 

       EUR/PLN podałem we wtorek ( to dzień pisania o EUR/PLN ). Idziemy w kierunku 4,64603 a następnie w kierunku 4,61385 ( większe prawdopodobieństwo ) a dołek jest na 4,62031. 

      Bardzo mnie się podoba stwierdzenie że IQ polityków to wysokość inflacji w danym kraju, mała to wysokie IQ wysoka to miernoty. No to zobaczmy gdzie są inteligentni politycy. Dbają o swój naród w Lichtenstein 1,5 procenta, Szwajcaria 2,4 procenta, Francja 4,8 procenta, Norwegia 5,4 procenta, Finlandia 5,7 procenta, Włochy 6 procent. 

      Politycy miernoty, okradający swój naród to : Turcja 69,97 procenta, Rosja 17,8 procenta, Białoruś 16.8 procenta, Rumunia 13,76 procenta, Polska 12,4 procenta. 

      Przypomnę, że przy inflacji 12,40 procenta nasi obywatele pracują 45 dni w roku za darmo. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu