ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś kantor czynny od 15.

      USD/PLN wykonał plan odwiedziliśmy dołki na poziomie 4,40383 i szczyty na 4,52682. Idealnie do dołka obliczeniowego nie dotarliśmy ( obliczeniowy był na 4,39422 ) za to przebiliśmy z nawiązką obliczeniowy szczyt na cenie 4,5133. Jak widać obliczenia na ten tydzień były złe. Pomyłka była o grosz. Do obliczeniowego dołka zabrakło 1 grosz a natomiast obliczeniowa górka została przebita o grosz.

      EUR/PLN spadł do obliczeniowego wsparcia na cenie 4,65454 ale wzrosty były tylko do 4,6985. Cztery grosze to mało w stosunku do 12 groszy na dolarze. Widać kto staje się królem polowania.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu