ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Stoimy na wsparciu 4,43962.

      Wybicie pokaże kierunek w stronę 4,39422 a odbicie to nowa szansa na 4,51330.

      EUR/PLN znacie długi termin i maj natomiast ten tydzień to wsparcie na 4,65669 a opór na 4,73957. Na ten moment jest szansa na odwiedzenie obu poziomów. 

      Dziś raczej pozytywny dzień ale na osłabienie złotego dalej są szanse, powód poznamy. Cena na której rynek będzie się zastanawiał to 4,68696.

     14:00 Jesteśmy poniżej oporów i cały dzień tak gramy. To sygnał, że złoty powinien być mocniejszy. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu