ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Po korekcie mamy nowe szczyty.

        Sugestia z 29 kwietnia sprawdza się Cytuję samego siebie " Po korekcie nastąpi atak na nowe szczyty.

       Korekta była bardzo precyzyjna do 4,36619 a powinna być do 4,36585. Teraz idziemy w kierunku ( poprzednio był podany 4,49339 pomyłkowo obliczony )4,51330 lub do znanego nam poziomu 4,55014. Podałem ten poziom jako ważny poziom Maja. Model te poziomy lekko zmodyfikował ale minimalnie. 

      15: 00 Ten tydzień to wsparcie 4,43962 a opór to 4,5133. Uwaga w momencie pisania wybijamy się dołem a to sygnał, że możemy pomaszerować w kierunku 4,39422. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu