ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Bardzo precyzyjne odbicie od wsparć.

      Po każdej podwyżce stóp w Polsce złoty się osłabia. Podwyżki w nieodpowiednim momencie biją w naszą gospodarkę ze zdwojoną siłą. Inwestorzy to wiedzą i pozbywają się złotego. 

      Wsparcie Maja na cenie 4,36585 idealnie podziałało teraz mamy kierunek opór.

      Podobnie EUR/PLN wsparcie na cenie 4,65454 wytrzymało i dziś idziemy do oporu. 

      Za którymś razem wsparcia pękną ale najpierw zmagania z lokalnym szczytem nas czeka.

      CHF/PLN to jakieś czary już piaty raz wytrzymuje poziom 4,4710 jako długo terminowy. Odbicia są coraz słabsze ale dalej opór trzyma. 

       Zaczęliśmy okres podwyżek stóp procentowych a to informacja, że będzie wszystkim brakowało pieniędzy. Ciężko będzie zarobić, a sukcesem powinno być utrzymanie wartości swoich pieniędzy. Przypomnę, proszę o informacje czy jest jakaś firma na Polskiej giełdzie która zarabia. Zarabia to znaczy ma zysk większy od 12,30 procenta. Choć o jedne procent. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu