ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Nie bądź pyszny i się nie mądrzyj.

       Kiedyś mieliśmy konstytucje, która była pierwsza i respektowana jak skała dla państwa, dziś mamy babkę z piasku. Mamy wolność ale konsekwencje łamania konstytucji poniosą wszyscy. Konsekwencje przyjdą w najbardziej zaskakującym momencie. Tytuł napisałem dla siebie, ale nie mogłem wytrzymać. Kiedy naród się obudzi ?

      Długi termin to wsparcie na cenie 4,6562 a opór to 4,7303. Opór w ubiegłym tygodniu był testowany teraz czas na wsparcie.

       Maj to wsparcie na 4.65454 a opór to 4,74146.

       Ten tydzień to 4,67259 - 4,72342.

       Jestem za trochę mocniejszym złotym. Tak jak pisałem w kwietniu, złoty w maju powinien być mocniejszy.

        Jutro może się pojawić dobry moment do kupienia NOK. To dla czytelników którzy liczą zyski w NOK a nie w PLN. Tak jak sugerowałem waluty na przetrwanie to AUD, NOK, CAD, CHF. Taka ciekawostka NBP zamienia rezerwy dewizowe banku na CAD. Tak robił w poprzednim roku.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu