ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Toksyczna rywalizacja.

      Kłamstwo i obłuda jest na co dzień ale dlaczego jest tak dużo ludzi którzy w to wierzą. Festiwal obietnic trwa. To powoduje dalszy wzrost inflacji. Nie ma opamiętania. 

      USD/PLN w długim terminie walczymy z oporem na cenie 4,4484. Na ten moment cena ta powstrzymuje dalszy wzrost dolara.

       Maj cena wsparcia to 4,37112 a oporu to 4,56068. Na ten moment jest szansa, że odwiedzimy oba poziomy.

       Ten tydzień to wsparcie 4,40469, dziś odwiedzone a opór to 4,52711. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu