ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Długoterminowi kupują EUR/PLN jesteśmy na wsparciu 4,60281.

      Czytelnicy którzy sprzedali w rejonie 4,72, mogą uzupełnić pozycje na 4,60282, ten poziom znacie od stycznia 2021 roku. 

      Pamiętacie moje wpisy 18 listopada, kiedy się skarżyłem na telefony czy kupować waluty. Twardo mówiłem i pisałem, że nie a dziś macie odpowiedz. Dziś dużo taniej, można uzupełnić zapasy, pamiętamy jednak o wpisach tłustym drukiem z wczoraj i 15 listopada.

       Proszę o przeczytanie wpisów z 19 i 20 listopada. Jutro napisze o średnim terminie.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu