ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Wczoraj odbicie było niemrawe.

      Wczoraj ceny dotarły do wskazanych poziomów, 4,64728 dla EUR/PLN i 4,11557 dla USD/PLN następnie rynek zaczął odbijać do 4,68756 a miał do 4,68634 i USD/PLN do 4,14676 a maił do 4,1460. Dziś nurkujemy do nowych wsparć, na poziomie 4,63571 dla EUR/PLN i 4,08233 dla USD/PLN. Z tych poziomów zakładam znowu odbicie. Ta korekta umocnienia złotego będzie niewielka, a po niej złoty dalej powinien się umacniać według tłustego wpisu z poniedziałku i dalej jest aktualny wpis z 15 listopada, też tłusty druk.

      Ciekawostka, USD/TRY dziś zaliczył 13,85 na dolarze a przypomnę, że 2018 roku cena dolara w Turcji i w Polsce była równa. Tak się kończy manipulowanie inflacją i udawanie, że jej nie ma lub jest importowana. Do czasu jak będziemy szukać winnych poza nami, inflacja będzie rosła. Zobaczcie ile krajów, nie okrada swoich obywateli i ma inflacje poniżej 3 procent ( Lichtenstein, Malta, Szwajcaria, Portugalia, Francja, Szwecja, Dania ) to kraje w których warto pracować i gromadzić oszczędności. W pozostałych, demoralizacja. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu