ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Świat nie lubi dolara.

Dziś kolej na dolara. Strategie długoterminową podam w weekend. Natomiast to co można napisać o dolarze na ten tydzień to informacja, że idziemy w kierunku 3,6144. Na dziś można powiedzieć, że każde odbicie na dolarze należy wykorzystywać na sprzedawanie. Opór na tej walucie to 3,6760 i można powiedzieć, że to jest szczyt tygodnia, natomiast pierwsze wsparcie to poziom 3,6337 a następny 3,6144. Jesteśmy gdzieś blisko średnioterminowego dołka ale przy tak długim trendzie nie jestem w stanie powiedzieć gdzie on nastąpi. Przed wzrostami czeka nas długa konsolidacja. Więc odradzam łapanie dołka. Gdy dojdę do wniosku, że kupujemy dolara to poinformuje. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu