ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Czy podnoszenie stóp procentowych obniża inflacje?

      8:00 kupuje EUR/USD w rejonie 1,13 stop 1,1250 tp 1,14. Zakładam lekkie umocnienie złotego i lekki spadek na giełdach. 

      USD/PLN wybił poziom 4,09207 więc teraz jesteśmy w zakresie 4,09207-4,13286. To uzupełnienie do wpisu z poniedziałku. 

       EUR/PLN rynek stoi na cenie Listopada 4,64728, czy będzie jakaś siła to zmienić.

      9:33 ustawiam stop na cenie wejścia 1,13. Mam inwestycje pozbawioną ryzyka.

      Należy jak najszybciej przestać produkować pieniądze. Podnoszenie stóp procentowych nic nie da. Jednak to będzie bardzo trudne, ponieważ kto raz zaczął produkcje pieniądza nigdy nie skończy. Porównajmy sobie inflacje krajów, które nie produkują pieniędzy z krajami które to robią, odpowiedz będzie czytelna. 

      GBP/PLN po zanurkowaniu do poziomu 5,3493 ważnego wsparcie Listopada teraz mamy wzrost do 5,5417. To mocy opór długoterminowy i poziom do realizacji zysków. Czas pokaże czy się obroni, jeżeli nie to idziemy w kierunku 5,5946. Funt na razie jest królem wzrostów. Do znudzenia powtarzam, że gospodarka Angielska, zyska na wejściu z Unii.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu