ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Polska, to nie jest egzotyczny kraj !!!

       8:30 kto za moją sugestią kupił DAX na cenie 15111 może dziś zrealizować zyski na 16000. Nie zakładam spadków ale korektę i powinna być okazja do kupienia taniej. Małego shorta można zrobić z 50 punktowym tp.

      Złoty dziś powinien być w trendzie bocznym, kto kupił EUR/PLN  w rejonie 4,58022 i sprzedał a 4,6061 czeka na okazję.

      Kto kupił USD/PLN w rejonie 3,94365 czeka na 4,01252 ze stopem na cenie wejścia.

     9:10 idealne miejsce na sprzedaż 16020 stop na 16050 tp według uznania a idealne 15960.

     9:45 zamykam na 16000 sprzedaną pozycję ponieważ nie mam cierpliwości ( piątek, zmęczenie materiału) można postawić stop na cenie wejścia i czekać lub zrobić jak ja. Na ten moment największy obrót był na 16018, dziś.

      10:20 Cena EUR/PLN bardzo precyzyjnie dociera do 4,63409 podanego we wtorek jako opór tygodnia, wszystkie zlecenia oczekujące zostały zrealizowane. 

       USD/PLN niestety dotarł tylko do 4,0103 zabrakło 0,0022 pipsy (życie ) kto ustawił precyzyjnie order to niestety nie wszedł ale kto ustawił na poziomie 4,01 to wstrzelił się idealnie. Ceny na kupno podałem we wtorek 3,9435 a na sprzedaż w poniedziałek. 4,01252. 

       Cieszę się razem z Wami i miłego weeknedu.

       Bardzo smutny kawał :

       Polak złapał złotą rybkę i rybka proponuje mu trzy życzenia, Polak mówi :Chcę umrzeć w demokratycznym kraju, mądrze zarządzanym gdzie politycy nie dostają nagród za okradanie obywateli, gdzie jest sprawiedliwie.

      Gdzie gospodarka nie jest rozkradana, gdzie spółki skarbu państwa są dochodowe, a pieniądze nie są rozdawane przez nieudaczników, gdzie miernoty nie wspierają kolejne miernoty, 

      Tu Polakowi przerywa Rybka i stwierdza to twoje trzecie życzenie jest być nieśmiertelnym ?

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu