ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Miernota pławi się w samozadowoleniu, gdy fakty pokazują co innego.

       Po decyzji NBP nie ma śladu, złoty jest w miejscu w którym był przed. Porównanie ze styropianem, było trafne, a myśl, że złoty umocni się na chwilę sprawdziła się. Kto kupił na podanych w poniedziałek i wtorek wsparciach jest zadowolony. Te wsparcia to EUR/PLN na cenie 4,58022 a USD/PLN na 3,94365-3,93384. Dziś mamy odbicie a idealne to EUR/PLN 4,6061 podane wczoraj jako poziom środka i 3,9950 dla USD/PLN.

       Poprzednio ostrzegałem przed spadkiem na GBP/PLN i widać było determinacje sprzedających. GBP/PLN zanurkował z poziomu 5,4940 do 5,3888 ponad 10 groszy. I teraz z GBP/PLN należy uważać, ponieważ przebiliśmy poziom roku na cenie 5,4319. To zmienia postrzeganie wzrostów. Teraz jest większa szansa na spadki.  

       Październik to opór na 5,4237 a wsparcie na  5,3647. Zakładam, że teraz jesteśmy w drodze do dolnego poziomu.

        Ten tydzień jest prosty opór na 5,4348 a wsparcie na 5,4016. Wybicie pokaże kierunek. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu