ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Nowa ustawa o "obronie ojczyzny" szykujemy się do wojny.

      Warto coś analizować ?

     9:00 DAX sygnał sprzedaży 15720 stop 15750 tp 15650, EUR/USD sygnał kupna 1,16 a złoty neutralnie  według założeń z poniedziałku i wtorku.

     9:10 Kto przetrzymał DAX od wczoraj trzyma dalej, chyba że miał tp na 15700 to odnawia pozycje na sprzedaż. Wybicie poziomu 15687 powinno uruchomić lawinę 100 punktową w dół.

      10:30 wybiliśmy 15687 więc może być większy spadek, stop ustawiamy na cenie wejścia 15720.

      Dziś czas na GBP/PLN, produkcja pieniądza na armie na pewno znowu osłabi gospodarkę i podniesie inflacje. To dalej strategia aby rozdawać jak naj więcej pieniędzy. Zostaną one znowu zabrane z naszych kont. Oczywiście nie fizycznie ale przez inflacje. Macie chyba świadomość, że to że na kontach nie znikają pieniądze to nie znaczy, że ich nie ubywa. Każdemu Polakowi, który ma konto codziennie inflacja zabiera pieniądze. Każdy Polak jest codziennie biedniejszy. Funt jak wiecie na wyjściu ze strefy Euro będzie zyskiwał. Tak na marginesie, które państwa najlepiej stoją gospodarczo w Europie? Szwajcaria no to wiadomo i Norwegia. Obie waluty są poszukiwane przez inwestorów. Oba kraje nie nalezą do strefy euro. Inflacja w Szwajcarii ? To ciekawostka 0,9 procenta (wrzesień 2021). Tak to państwo lubi swoich obywateli i ich nie okrada. Oby tylko ta powiększona Polska armia nie została wykorzystana na polskich obywateli. 

       No to teraz o GBP/PLN. Miesięczny i tygodniowy zakres dalej obowiązuje. Jesteśmy powyżej 5,4319 a więc w drodze do 5,5437. 

       Ten tydzień idealnie zadziałało wsparcie na cenie 5,4319 dołek był na 5,4253. Wiadomo to poziom roczny więc będzie mniej precyzyjny. Opór miesiąca znacie ale powtórzę 5,5047 a opór tygodnia to 5,4971. Więc do pracy. Ale dziś uwaga na funta, ponieważ może tracić. 

       14:40 melduje, że zamykam EUR/USD na 1,1625 mamy 25 pipsów, kto kupił według mojej sugestii z godziny 9:00 powinien ustawić stop na cenie wejścia 1,16 lub tak jak ja zamknąć. 

     

      

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu