ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Skłóciliśmy Polaków a teraz robimy to samo w Europie

      Premier często zapowiada wojnę, jako najlepiej poinformowany ( jest głową rządu) , zakładam, że wie więcej niż przeciętny obywatel. Warto to potraktować jako ostrzeżenie. Gdzie Polska zmierza?

      Tak jak wczoraj pisałem, gramy na osłabienie złotego. EUR/PLN dalej ten sam scenariusz: poniżej 4,5843 kupujemy a powyżej sprzedajemy. Idealny moment do kupna to poziom 4,56608 a do sprzedaży 4,61984 lub wyżej.

      8:50 łapiemy podwójny szczyt na DAX 15655 stop 15685 tp według uznania a idealne na 15580.

      9:10 łapało podwójny szczyt 4321 kontraktów, ciężko będzie o wzrosty ale jak przebijemy stop to pójdziemy mocno do góry. Do tego czasu jestem za spadkiem.

      9: 40 stop zjadła inwestycje.

      9:55 warto było postawić stop, tak jak pisałem o 9:10 gdy przebijemy stop to podejdziemy mocno. To się zrealizowało ale moim zdaniem wzrosty wywołali stopowicze. Zobaczymy co dalej ale wiadomo sygnałów sprzedaży nie mam.

       15:30 znowu mamy podwójny szczyt na 15765 stop na 15795 a tp według uznania idealne to 15695-15700.

        17:30 zamykam na 15745 ponieważ nie chcę zostawać z pozycją na noc. Inne rozwiązanie to stop na cenie wejścia i czekanie na tp.        

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu