ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Czy będą próby osłabienia złotego, aby w listopadzie dobrze sprzedać waluty.

     Sytuacja jest klarowna. Długi termin i średni znacie od początku miesiąca się nie zmienia.

     Ten tydzień kupujemy w rejonie 3,92623 a sprzedajemy w rejonie 3,97008. Gdy któryś z tych poziomów  zostanie wybity dam info o nowych.

     Inflacja w piątek mocno przekroczy 6 procent, ciężko się żyje w takim kraju. Moje zdanie znacie. Sugerowałem podniesienie stóp w 2016 roku, wtedy kiedy zaczęło  się rozdawnictwo. Dziś jesteśmy 5 lat spóźnieni. Płacimy wszyscy za te błędy. Dziś nie ma z tego innego wyjścia, jak tylko drastyczne. To co przed nami to mocna dewaluacja jak w latach 90 -tych lub zbankrutowanie. No jest jeszcze trzecie wyjście "wojna"  o której mówił premier na taśmach u Sowy. Liczę na to, że jest czwarte wyjście ale jego nie znam. Wiem jedno, czeka Nas coś czego jeszcze nigdy w Polsce nie było. Pan premier znowu, użył słowa wojna, tym razem dla Financial Times. Cytat " Co się stanie, jeśli KE rozpocznie trzecią wojnę światową" Czemu mnie te słowa nie dziwią ?

      13:30 wybijamy 3,97008 i idziemy do 3,99027. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu