ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Rozgrywki w Unii nie mają wpływu na złotego.

        USD/PLN wczoraj się umocnił i kto chciał mógł kupić w rejonie 3,91237 dołek był na 3,91798 a dziś mamy odbicie. Zakładam osłabienie złotego w kierunku podanym w poniedziałek do 3,95385 lub wyżej.

        EUR/PLN umocnił się  w kierunku 4,54621 ale dołek był kupowany wyżej, na cenie 4,55502. Teraz celujemy w poziomy powyżej 4,5843.

        GBP/PLN na ten tydzień zakładam spadek króla z poziomu 5,4417 w kierunku 5,4055 lub niżej.

        DAX idealnie dotarł do zakładanego poziomu 15555 szczyt był na 15556. Nie należy się tym ekscytować ponieważ to najbardziej techniczna giełda na świecie, więc takie obliczenia się zdarzają. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu