ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dalej wsparcie na USD/PLN w grze.

      Wsparcie Października jest ważne. 

      Ten tydzień to kupowanie w rejonie 3,91237 a sprzedawanie w 3,95385. Gdy ten zakres zostanie wybity podam następny. Do czasu wybicia dołem ważnego poziomu października jestem za słabszym złotym i wybiciem górnego ograniczenia. 

      Ten tydzień będzie obfity w dane z Polski. W poniedziałek mamy inflacje bazową i tak codziennie coś ale moim zdaniem najważniejsze, będą Minutes z posiedzenia RPP. Na tych danych będziemy szukać wskazówek na przyszłość.

      Wtorek to wystąpienie w PE premiera Morawieckiego na temat sytuacji w Polsce. 

      Danych dużo więc będzie ciekawy tydzień, my trzymamy się założeń.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu