ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

USD/PLN w konsolidacji w rejonie 3,96781.

       Uspokojenie rynku powoduje trend boczny. O nim nic nie można napisać tylko to, że prawdopodobieństwo spadku i wzrostu jest równe. Wsparcie miesiąca dalej mocno trzyma. Jeżeli wsparcie puści to następne jest na znanym nam poziomie 3,92623.

      8:00 DAX dalej dobry do kupowania w rejonie 15111.

      10:30 kto kupił DAX na 15111 może zrealizować zysk na 15220, mamy ponad 100 punktów.

       GBP/PLN długi termin opór podany na początku roku idealnie działa na poziomie 5,4319. Gdy zostanie sforsowany to pójdziemy do 5,5437. Natomiast gdy się odbijemy to spadamy do znanego nam poziomu 5,32. Te wszystkie poziomy podałem na początku roku. Kto w czerwcu kupił na wskazanym poziomie 5,1730 ma dziś 26 groszy. Tak jak wielokrotnie pisałem funt na wyjściu z Unii zyska. 

      Październik to wsparcie na 5,3309 a opór na 5,4236 blisko poziomu roku.

      Ten tydzień to trend boczny z wybiciami do 5,43 i do 5,37. W dolnym kupujemy a w górnym sprzedajemy. 

       Funt do walut światowych powinien zyskiwać ale umacnianie złotego może to niwelować więc zakładam trend boczny.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu