ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Politycy grają narodem Polskim.

      Wczoraj polska giełda był w czubie największych wzrostów na świecie. To stary numer, gdy złoty jest słaby, zagranica sprzedaje dolary i kupuje akcje i odwrotnie gdy złoty się umocni, sprzedadzą akcje i kupią dolary. Ta zależność działa wiele lat. 

      Niestety polscy politycy rozgrywają swoje gierki a złoty ma konwulsje. Na szczęście nie oglądam telewizji i nie widzę jak każdy chce coś na danej sytuacji ugrać dla siebie. Tak jak pisałem, gdy ta zabawa się skończy złoty będzie mocniejszy.

       EUR/PLN w długim i średnim terminie wiecie co zakładam. Ten tydzień to dalej rozgrywanie ceny środka i trend boczny. Poniżej 45843 kupujemy a idealne miejsce do zakupu to 4,55017 a powyżej sprzedajemy a idealne miejsce do sprzedawania to 4,64210.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu