ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Optymizm na rynku, czy inflacja przekroczy 6 procent ?

     8:25 DAX rozdaje tanie akcje w rejonie 15125 sygnał zakupu stop na 15095 a tp według uznania, idealne miejsce to 15225.

      USD/PLN wszystkie założenia dotyczące miesiąca Października są dalej aktualne. 

      Ten tydzień to wsparcie na poziomie 3,96781 a opór na poziomie 4,01378. Zakładam, że kupimy w dolnym zakresie a sprzedamy w górnym. Gdy zajdą mocne zmiany poinformuję. Na ten moment nie zakładam mocniejszych wzrostów.

      DAX moim zdaniem jest dalej wybierany i cena 15111 dalej na dłuższy termin przyniesie zyski.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu