ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Złoty umacnia się według założeń.

       Jestem winien uzupełnienie do wczorajszego wpisu na USD/PLN, wybiliśmy się dołem z konsolidacji na cenie 3,86599 a to sygnał, że idziemy w kierunku 3,82738 to poziom mało istotny ponieważ dotyczy tylko tego tygodnia. Pozostałe dane dotyczące USD/PLN podałem wczoraj.

        EUR/PLN długi termin. W ubiegły tygodni wybiliśmy ważny poziom roku na cenie 4,60281 i dotarliśmy do ceny następnego oporu na cenie 4,67891. Warto ten poziom zapamiętać ponieważ ciężko będzie go poprawić. Dziś jesteśmy poniżej 4,60281 a to sygnał, że idziemy w kierunku 4,46648. 

        Kwiecień ważny opór to 4,60591 a wsparcie to 4,53291. W górnym zakresie sprzedajemy a w dolnym kupujemy.

         Ten tydzień to wsparcie na cenie 4,55337 a opór na cenie 4,61614. 

          Wszystko wiecie więc do pracy. 

          Wczoraj Dax dał 50 pipsów, dziś gramy przeciwko funtowi.

         

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu