ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Życie, Prawda, Radość.

Wesołych Świąt, dlaczego są Święta, aby mieć wiarę w przyszłość, aby się uczyć miłości, aby mieć radość z obcowania z drugim człowiekiem, aby nikt nie uciekał w samotność, tego Wam drodzy czytelnicy, życzę.

Jesteście przemili, "dziękuję', takie słowo powinienem napisać wiele razy, za życzenia, za chęć pomocy gdy nagle przerwałem pisanie, już jest ok i od wtorku będę się znowu starał.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu