ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś obligacje sugerują odbicie na złotym.

      W piątek inwestorzy zaznaczyli swoją obecność i dali do zrozumienia bankierom, że nie akceptują tego co dzieje się na linii produkcyjnej pieniądza. Posiedzenie FED jutro. Komunikat o 19 a konferencja prasowa o 19:30. Co odpowiedzą bankierzy, czy dalej będą udawali, że się nic nie dzieje. Stopa procentowa banku 0,25 a rynkowa 1,60. 

    7:22  Melduje posłusznie, że gram przeciwko funtowi. Wybicie w dół 5,32 potwierdzi moje założenia. O 3 w nocy padł sygnał sprzedaży króla na koszyku do innych walut. Jak tylko przyszedłem do pracy to sygnalizuje ten pomysł. Nie kupujemy (innych walut ) na hura tylko na korektach.

        Poziomy na EUR/PLN długi termin i marzec zostają na podanych poziomach.

        Ten tydzień to wsparcie na cenie 4,5791 a opór na 4,60342. W dolnym zakresie kupujemy a w górnym sprzedajemy. Wielu inwestorów czeka na jutrzejsze wystąpienie prezesa FED więc proponuję do czwartku pozostać poza rynkiem, po co ryzykować swoje pieniądze.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu