ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Czy wirus Ebola, to trzecia fala.

       Wyznawcy fal Eliota, do których ja należę, wiedzą, że trend rozwija się tak. Najpierw jest pierwsza fala, nikt w nią nie wierzy, trochę ludzi na nią uważa, ale w konsekwencji wielu uczestników rynku jest uśpionych, ( To Covid) czy już jesteśmy do niego przyzwyczajenie i traktujemy go jako nic groźnego? Potem przychodzi korekta fali 1 czyli druga fala (szczepionka) a po niej idzie najpotężniejsza, wycinająca wszystkie stopy fala trzecia, zbiera żniwo na uśpionych inwestorach (Ebola, 90 procent śmiertelności) po niej przychodzi korekta czyli fala 4, ( ludzie w bunkrach) i fala 5 i zostaje na ziemi tylu ludzi ile przyroda zaproponowała.

       Dziś Prezes NBP zapowiedział dalszy skup złota, warto to brać pod uwagę, ponieważ ze względu na zajmowane stanowisko wie więcej i nam to zdradza.

        USD/PLN w długim terminie trend spadkowy zachowany i to wyraźnie chcę zaznaczyć, do momentu przebicia 3,88503, na stałe.

         Wsparcie marca pozostaje nie zdobyte na cenie 3,81421.

         Ten tydzień to wsparcie na 3,8430 a opór na 3,87284, wybicie z tego zakresu pokaże kierunek.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu