ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Może się uda, że PKB w stanach będzie wyższe od inflacji.

        Prognozy Goldman Sachs na 2021 rok. Pierwszy kwartał 5,5 drugi 11, trzeci 8,5 i czwarty 6 procent.

        USD/PLN idealnie odbił się od oporu podanego jako długoterminowy na cenie 3,88503. Wiadomo przebicie tego poziomu da nam informację, że zmienia się trend na dolarze. Do tego czasu obowiązuje. Odbicie było do 3,81318 a zapowiadany dołek na dolarze miał być na 3,81421-3,81381. Te poziomy to podane w poniedziałek wsparcia Marca i tego tygodnia. Czyli mieliśmy umocnienie 7 groszy.

        EUR/PLN idealnie odbił się od 4,60281 maksimum było na 4,60352. Umocnienie poszło podobnie jak na dolarze do wsparcia 4,55478. Wsparcie marca i tygodnia to 4,5609-4,56435. Więc przestrzelone o pół grosza. Umocnienie 4 grosze to jak na EUR/PLN to niezły ruch.

        Króla i CHF/PLN opisywałem w środę i w czwartek i zdania nie zmieniłem. W nowym tygodniu podam nowe poziomy na tydzień, długi termin i Marzec się nie zmieniają. Zakładam, uspokojenie rynku przez FED ponieważ w siedzibie firmy brakuje pampersów, więc trzeba coś z tym zrobić.

        Ciężki tydzień się kończy, miłego weekendu.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu