ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Średnia pensja w Polsce w grudniu 2020 roku wynosi 5973,75.

To informacja dla tych którzy się nie zgadają, że w Polsce jest inflacja 10 procent rocznie. Średnia pensja w Polsce w 2010 roku była w rejonie 3100. Co na to biedni emeryci którzy głodują z stawkę 1250 złotych. Wszystkich emerytów jest ( Dane z 2017 roku ) 6435000 a połowa z nich dostaje najniższą krajową, a 445 tysięcy poniżej. Warto zapamiętać ludzi, którzy doprowadzili do takiej inflacji. Niszczą gospodarkę, niszczą polski pieniądz, klasę średnią i doprowadzili do ruiny emerytów. A Wy którzy dziś zarabiacie 6 tysięcy jesteście pokoleniem skazanym na głodowe emerytury za kilka lat. Proszę Was zabezpieczajcie się na ten czas.

EUR/PLN w  długim terminie. Jesteśmy w długoterminowym trendzie wzrostowym. Wsparcie jest w rejonie 4,46648. Do czasu jak cena przebywa powyżej jest szansa na wzrost w kierunku 4,60281. Złoty zacznie się mocniej osłabiać, gdy Polska ( moim zdaniem nigdy) lub Ameryka przestaną produkować pieniądze hurtem.

Jutro długi termin dla GBP/PLN

Przepraszam, że pisze o tej porze ale dopiero teraz wygospodarowałem, trochę czasu. Może to się powtarzać.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu