ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Sabotaż

8:23 rynek respektuje wsparcie na cenie 4,41642  a to informacja, że idziemy do 4,44067. Podałem to wczoraj o 15:30 jak już widziałem, że wybierają EUR/PLN. Odbicie jest niemrawe, ale trzeba pamiętać, że po 15 grudnia wielu inwestorów pozamyka swoje pozycje a duże instytucje będą się pozycjonować, aby wykazać roczne zyski.

8:29 Podobnie USD/PLN broni się na 3,64222, wczoraj widziałem wybranie do 3,67809. Ta strefa jest w posiadaniu dolara i już wiadomo gdzie stoją zlecenia obronne.

10:23 mam dzwonek na kupowanie par funtowych na przykłada GBP/PLN na 4,8630, na minutowych więc na krótkie odbicie. Zamykamy według uznania lub na dzwonek.

10;52 kto ze mną kupił króla to informuję, że idealne miejsce na zamkniecie GBP/PLN to 4,90.

U nas wszystkich interesuje, żeby wszystko padło. Takie mam wrażenie. Jak zniszczyć kraj, proste zniszczyć jego walutę. A co my robimy niszczymy na tyle na ile się da sami. Znowu po danych za Listopad jesteśmy najlepsi w Europie a może i na świecie w okradaniu swoich obywateli. My jesteśmy pierwsi potem długo, długo nic a średnia Unii to deflacja. Wyobrażacie sobie ! A taki wskaźnik jak zmiana rocznej dynamiki CPI była również najwyższa w Europie. To jakaś klęska. Sabotaż nikt nie myśli w tym kraju o przyszłości a sabotaż jest powszechny.

GBP/PLN niestety funt nie dotarł do 4,9 a maksymalna cena to 4,8775 i cofka. Na króla trzeba uważać ponieważ jesteśmy poniżej 4,94419 a to sygnał, że idziemy w kierunku znanym nam z poprzednich wpisów na funcie 4,8271. Wszystkie poziomy znacie ponieważ końcówka roku to już one wszystkie grały.

Na pozostałych parach wsparcie się bronią więc jest szansa na większe odbicie, zmienię zdanie jak odpalą się zlecenia obronne.

15:00 Samotny wojownik (zaczarowany) broni wsparcia na cenie 3,64222 pięknie. Nigdzie na żadnym portalu ekonomicznym, internetowym nie przeczytacie takich sformułowań (takich obliczeń). Jak ktoś zna taką stronę to proszę i informacje, zaraz się z tym piszącym za kumpluje. To by był fuks.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu