ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

7:45 Mamy kilkudniowe sygnały zakupu walut.

Kupujemy po :USD/PLN 3,6861, EUR/PLN 4,4668, GBP/PLN 4,92, CHF/PLN 4,1365 realizacja zysków według uznania lub dzwonka. Jak rano zobaczyłem sygnały zakupu wygenerowane w nocy to od razu poinformowałem na stronie, było ewidentnie pro zakupowo. Dało to średnio 2-3 grosze zysku. Zawsze jakiś plus. Inwestor musi szybko reagować. I tu moja uwaga. Zawsze ustawiam zlecenia stop strata na 50 pipsów w transakcjach szybkich, minutowych, dziennych, natomiast transakcje długie nie stosuje stopu a wręcz odwrotnie. Stosuje zasadę, że działem według wyceny portfela, jeżeli coś jest tanie to dokupuje a jeżeli drogie sprzedaje. Wielokrotnie opisywałem spółkę już jedyną Skarbu Państwa, którą posiada, ona według metody podanej w historii daje wiele lat ponad 25 procent w skali roku. W 2020 roku ta spółka to hit. W przyszłym zakładam, że będzie podobnie.

Niestety zapowiadane wzrosty był tylko godzinę USD/PLN doszedł do znanego nam od wczoraj poziomu 3,71042 dając ponad 3 grosze, EUR/PLN do 4,4879 dając 2 grosze, GBP/PLN do 4,9449 dając ponad 2 grosze. To tyle.

EUR/PLN zakresy roczne i miesięczne znacie a ten tydzień to wahania pomiędzy 4,44067 a 4,49019. Ważny jest też środek tych wahań na poziomie 4,46594. Zakładam testowanie górnych ograniczeń a gdyby udało się przebić 4,49019 to idziemy w kierunku 4,51645 poziomu grudnia. Dalej strategia na koniec roku opisana 27 listopada jest w grze.

16:35 GBP/PLN poniżej 4,90 warto go podkupić i wszystkie pary funtowe.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu