ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Rezultaty nauczycielem głupich.

Wiem, że nic nie wiem. Wzięło mnie na filozofie. Mamy najgorszy układ gospodarczy od wielu lat. Nasze społeczeństwo jest najbardziej okradane przez inflacje w Europie i czwarte na Świecie. A nasi kapłani ekonomii wiedzą wszystko lepiej i tylko się chwalą. No cóż pycha kroczy przed klęską. Ciekawe kiedy produkcja pustego pieniądza będzie uznana za zbrodnie przeciwko ludzkości. To tylko moje fanaberie. Niestety, żyjemy w takich czasach, a współczesne pokolenie mocno za to zapłaci. 

Pod koniec lipca (23 dokładnie) sugerowałem marsz w kierunku 4,3830. Dwa razy ta cena została osiągnięta. Teraz czas na odbicie pod warunkiem, że trwale nie przebijemy wsparcia. Pierwszy opór to dalej 4,43124. 

Rzadko mam do kogoś negatywne emocje ale niestety polityków nienawidzę za ich głupotę. Mój model pokazuje niestety mocne osłabienie złotego. Wtedy spełnia się tytułowe stwierdzenia. Oczywiście to bardzo długo terminowa prognoza. Według niej złoty powinien osłabić się w kierunku 5-6 złotych. To pomoże gospodarce i zlikwiduje firmy zombi. 

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu