ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Okres urlopowy.

Ja jak zwykle proszę moich czytelników o edukację. Mamy czas wyborów ale czy naprawdę? Polityka gospodarcza obu kandydatów jest identyczna. Przy kadencji poprzedniego i obecnego rządu zadłużenie kraju rośnie maksymalnie. Ludzi się rozleniwia darowiznami a zarzyna się harujących, podatkami, inflacją, inwestycjami bez sensu. Nikt nie korzysta z krzywej Rahna. Niemcy robią to prościej, wiedzą, że obniżka podatku to wzrost do budżetu. Tak, ostatnio obniżyli VAT z 19% do 16% a i tak mieli niższy od naszego. Tyle farmazony gospodarcze i tak mało kto to rozumie.

EUR/PLN idzie z poziomu 4,3789 podanego 4 czerwca jako dobry moment do kupowania  w kierunku 4,4945. Cała filozofia i należy pamiętać, że model pokazuje od 29 maja że od tej daty 68 dni złoty będzie słabł. Gdy przebijemy poziom 4,4945 napiszę co dalej. 

Miłych wakacji. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu