ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Etyka produkcji pieniądza.

To następna książka która jest na czasie i warto ją przeczytać. Nasz system pieniężny sprzyja niesprawiedliwemu podziałowi dochodów, niszczy bogactwo narodowe i podkopuje moralne fundamenty, życia społecznego, prowadzi do utajonej hiperinflacji i totalitaryzmu pisze w książce autor. Głównym nurtem jest pokazanie skutków demoralizacji, koncentracji władzy i upadek rodziny, której inicjatorem jest rząd a także pogwałcenie etyki chrześcijańskiej. Moim zdaniem jest to aktualna i pouczająca lektura.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu